Start Archiwum 2013/2014
2013/2014
PDF

Francja, Hiszpania i Niemcy były celem zielonej szkoły
w roku szkolnym 2013/2014. 6 czerwca uczniowie naszego Gimnazjum wyruszyli
w podróż, która na długo zostanie w ich pamięci.
Wspaniałe miejsca, wiele wrażeń - jednym słowem niesamowita przygoda.
A tak relacjonuje podróż jedna z uczestniczek >>>KLIKNIJ<<<

DSC02647.JPG DSC08203.JPG DSC08204.JPG DSC08206.JPG DSC08207.JPG DSC08208.JPG DSC08209.JPG DSC08210.JPG DSC08211.JPG DSC08212.JPG DSC08214.JPG DSC08215.JPG DSC08220.JPG DSC08223.JPG DSC08224.JPG DSC08233.JPG DSC08234.JPG DSC08235.JPG DSC08236.JPG DSC08239.JPG DSC08241.JPG DSC08243.JPG DSC08244.JPG DSC08245.JPG DSC08246.JPG DSC08248.JPG DSC08249.JPG DSC08250.JPG DSC08252.JPG DSC08253.JPG DSC08254.JPG DSC08255.JPG DSC08256.JPG DSC08257.JPG DSC08258.JPG DSC08259.JPG DSC08261.JPG DSC08262.JPG DSC08264.JPG DSC08266.JPG DSC08267.JPG DSC08268.JPG DSC08271.JPG DSC08272.JPG DSC08273.JPG DSC08274.JPG DSC08275.JPG DSC08276.JPG DSC08277.JPG DSC08278.JPG DSC08279.JPG DSC08280.JPG DSC08281.JPG DSC08282.JPG DSC08283.JPG DSC08284.JPG DSC08285.JPG DSC08286.JPG DSC08288.JPG DSC08289.JPG DSC08290.JPG DSC08291.JPG DSC08292.JPG DSC08293.JPG DSC08294.JPG DSC08295.JPG DSC08296.JPG DSC08299.JPG DSC08301.JPG DSC08304.JPG DSC08308.JPG DSC08311.JPG SAM_0616.JPG SAM_0662.JPG SAM_0675.JPG SAM_0702.JPG SAM_0729.JPG SAM_1332.JPG zs1314 00.jpg zs1314 01.jpg zs1314 02.jpg zs1314 03.jpg zs1314 04.jpg zs1314 05.jpg zs1314 06.jpg zs1314 07.jpg zs1314 08.jpg zs1314 09.jpg

 
PDF

Najlepsi uczniowie Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
w roku szkolnym 2013/2014

Klasy I

1) Sara Wrona - 5,07 - klasa Ib
2) Kamil Pietrak - 5,0 - klasa Ia
3) Magdalena Szymańska - 4,93 - klasa Id

Klasy II

1) Aleksandra Kuna - 5,57 - klasa IIa
2) Marta Wszelka - 5,14 - klasa IIa
3) Aleksandra Goral - 5,08 - klasa IIa
4) Jakub Wieleba - 5,07 - klasa IIa
5) Katarzyna Sadurska - 5,0 - klasa IIa
6) Karolina Stolarska - 4,86 - klasa IIa
7) Agnieszka Chruściel - 4,79 - klasa IIa
8) Justyna Makowska - 4,79 - klasa IIa
9) Arkadiusz Michalak - 4,79 - klasa IIb
10)Jagoda Drozd - 4,79 - klasa 4,79 - klasa IId
11)Agnieszka Kozłowska - 4,75 - klasa IIa

Klasy III

1) Natalia Wrona - 5,61 - klasa IIIb - "Złota Absolwentka"
2) Klaudyna Gietka - 5,28 - klasa IIIe
3) Magdalena Niesciór - 5,22 - klasa IIIe
4) Bartłomiej Stachura - 5,22 - klasa IIIa
5) Magdalena Bojarska - 5,17 - klasa IIIe
6) Katarzyna Makowska - 5,17 - klasa IIIa
7) Justyna Ozimek - 5,06 - klasa IIIb
8) Oskar Podstawka - 5,0 - klasa IIIa
9) Michał Suchodolski - 4,89 - klasa IIIe
10)Justyna Brodziak - 4,78 - klasa IIIe
11)Natalia Czarnecka - 4,78 - klasa IIIa
12)Sabina Hawryło - 4,78 - klasa IIIe
13)Dominika Polak - 4,78 - klasa IIIe
14)Weronika Trąbka - 4,78 - klasa IIIe
15)Justyna Stasiak - 4,78 - klasa IIIe

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 34